Karrier

A Bácsalmási Agráripari ZRt. sertéstartó telephelyeire állatorvos munkatársat keres.

Főbb feladatok, munkák:
– Sertésállományok állat-egészségügyi felügyelete
– Állatorvosi kezelések meghatározása
– A telepre kiadott állat-egészségügyi technológia betartásának ellenőrzése
– A telep járványvédelmének felügyelete
– Az indokolt vakcinázások elvégzése
– Beteg állatok felderítése, diagnózisának felállítása és protokoll szerinti kezelése
– Vizsgálati minták vétele, azok vizsgáló laboratóriumba küldése
– Gyógyszerek, vakcinák, vényköteles takarmány-kiegészítők rendelése, szakszerű szállításuknak, tárolásuknak felhasználásuknak az előírása és a felhasználás ellenőrzése
– Kisebb műtéti beavatkozások végzése
– Kapcsolattartás hatóságokkal
– A gyógyszerfelhasználás ismerete és a gyógyszerköltségek elemzése
Az álláshoz tartozó elvárások:
– Állatorvosi diploma
– Elhivatottság
– Problémamegoldó kompetencia
– Dinamikus gondolkodás
– „B” kategóriás jogosítvány
– Jogszabályok ismerete és azok változásainak nyomon követése
A munkavégzés helye:
– Központi sertéstelep, 6430 Bácsalmás
– Óalmási sertéstelep, 6430 Bácsalmás
– Mátételkei sertéstelep, 6452 Mátételke
Fényképes, szakmai önéletrajzot fizetési igény megjelölésével, az alábbi email címre kérjük küldeni:

A Bácsalmási Agráripari ZRt. sertéstelepére telepvezető munkatársat keres.

Részt vesz a telep működtetéséhez szükséges szabályzatok és protokollok kialakításában és szakmai javaslatait beépíti. Együttműködik szakterületi vezetőivel, így az ágazat igazgatóval, az ellátó állatorvossal, külső és belső megbízott szakértőkkel. Szakértők tekintetében kiemelten, de nem kizárólagosan a stratégiai együttműködő partner cégek szakértőivel, környezetvédelmi megbízottal, energetikai szakértővel, műszaki terület vezetőjével, technológiai, takarmányozási szakértőkkel, munkaügyi és munkavédelmi megbízottal.
– Javaslatot tesz a telep működtetéséhez szükséges protokollok módosítására és szükség esetén, módosítási javaslatát az ágazat igazgatónak előterjeszti.
– A telep munkafolyamatait rendszeresen ellenőrzi, napi, időszaki vagy rendkívüli feladatvégzési utasítást ad ki, azok végrehajtását ellenőrzi, vagy helyettesén keresztül ellenőrizteti.
– A telepre vonatkozó időszaki terveket elkészíti, terv- tény-módosított terv összehasonlításokat végez.
– Tevékenységét a lehető legmagasabb szakmai színvonalon végzi, ennek érdekében folyamatosan képzi magát, szakmai tájékoztatókon vesz részt.
– Véleményezi a telepi fejlesztési terveket, koordinálja azok végrehajtását.
– Telepi munkavégzés feltételeiről gondoskodik, mely az állattenyésztéshez közvetlenül, vagy a tevékenységhez közvetetten kapcsolódik.
– Beszállítókkal és vevőkkel folyamatosan kapcsolatot tart.
– A telepen a készlet leltárért, vagyonvédelemért, működtetésért felel.
– Telepi szabályzatokat és utasításokat betartja és betarttatja.
– Felsőfokú agrár vagy középfokú szakirányú (állattenyésztés) végzettség, releváns 5-10 év szakmai tapasztalattal.
– Telepvezetői tapasztalat
– Microsoft Word, Excel ismerete, használata
– Rugalmasság
– Következetesség